TEKNISKA POLSKA LIDER PRZEMYSŁOWEJ TRANSMISJI DANYCH JUTRA

Czytaj więcej

O firmie

Dzięki najlepszym dostępnym rozwiązaniom przemysłowej transmisji danych chcemy budować Twoją przewagę rynkową oraz wspólnie rozwijać się i umacniać na wymagającym rynku przemysłowym. W biznesie cenimy sobie wysoko etykę, wzajemną lojalność i współpracę w oparciu o zasadę „win-win”.

Do Twojej dyspozycji oddajemy nasze najcenniejsze zasoby: wiedzę, wsparcie, doświadczenie i zaangażowanie naszego zespołu.

Swoją działalność oparliśmy na trzech filarach:

Firma Tekniska Polska jest właścicielem następujących serwisów internetowych:

Społeczna odpowiedzialność biznesu:

W Tekniska Polska podzielamy pogląd o wspieraniu słabszych, dlatego corocznie, 2% z zysku netto firmy przeznaczamy na cele charytatywne.

Model społecznej odpowiedzialności biznesu  oparty o CSR (od ang. corporate social responsibility) jest nam bliski i wpisuje się w działania osobiste pracowników jak i strategię spółki, w której w szczególności cenimy ochronę zasobów naturalnych oraz transparentną politykę bazującą na etyce biznesu. W naszej firmie nie mobbingujemy, pracownicy są współpracownikami, bo cenimy ludzi, ich wkład w firmę, bo to ludzie tworzą Tekniska.

Jak wspieramy? Nie robimy tego dla poklasku czy nagród, wspieramy mądrze, tych których zauważamy i którzy się do nas zwracają. Działamy w tym obszarze na wielu poziomach:

  • Umożliwiamy odbywanie stażów w naszej firmie, gdyż tylko edukacja daje realne efekty na przyszłość. Dzieląc się wiedzą, dzielimy się przyszłością, którą razem tu tworzymy.
  • Wspieramy Politechnikę Śląską, będąc czynnym uczestnikiem dialogu o edukacji technicznej w tej uczelni.
  • 3 lata z rzędu wspieraliśmy studencki projekt samochodu elektrycznego Silesia Greenpower.
  • Wspieramy rodziny w sytuacjach życiowych.
  • Uczestniczymy w projekcie Szlachetnej Paczki i fundujemy paszporty przyszłości dla zdolnych dzieci.
  • Wspieramy poczynania polskich fundacji i stowarzyszeń
  • Zbieramy nakrętki PET przykładając swoją pomocną dłoń do cyklicznej wymiany wózków inwalidzkich i rehabilitacji dla podopiecznych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Gliwicach przy ulicy Mikołaja Kopernika 63.

Jeśli działania Tekniska i wspieranie kogokolwiek pomaga, spełniamy swój odpowiedzialny cel jako uczestnik życia nie tylko biznesowego, ale i społecznego.

Bo pomaganie to wychodzenie ze sfery własnego komfortu.

Z pozdrowieniami, Ludzie Tekniska.

 

cybertek.com.pl conelpolska.pl westermo.pl