TEKNISKA POLSKA LIDERE PRZEMYSŁOWEJ TRANSMISJI DANYCH JUTRA

Jesteśmy grupą inżynierów specjalizującą się w przemysłowych systemach transmisji danych. Oferujemy wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów na każdym etapie realizacji zadania. Reprezentujemy światowych liderów wśród producentów urządzeń teletransmisyjnych, a oferowane przez nas rozwiązania opracowane zostały z myślą o najsurowszych wymaganiach aplikacji przemysłowych.

Czytaj więcej

O firmie

Tekniska Polska to firma tworzona przez ludzi z pasją, która umożliwia nam wyjątkowe podejście do Klienta i jego potrzeb. Nasze działania, wiedza i doświadczenie czynią z nas ekspertów w dziedzinie przemysłowych systemów transmisji danych. W pracy nie uznajemy żadnych kompromisów, ponieważ zapewnienie niezawodności i satysfakcji z użytkowania dostarczanych urządzeń jest dla nas nadrzędnym celem.

Naszą domeną jest teletransmisja w zastosowaniach przemysłowych. Oferujemy systemy komunikacji wykorzystujące drogę bezprzewodową, okablowanie miedziane lub światłowodowe – w zależności od możliwości technicznych i/lub istniejącej infrastruktury. Zapewniamy również konsultację i optymalizację projektu, stworzenie koncepcji projektowej, kompletację dostaw opierając się na rozwiązaniach wysokiej jakości, profesjonalne wsparcie techniczne przed zakupem i w całym okresie eksploatacji, konfigurację oraz pomoc w uruchomieniu aplikacji.

Od kilkunastu lat dostarczamy bezkompromisowe jakościowo produkty z obszaru transmisji danych, potwierdzone wiarygodnymi europejskimi certyfikatami. Dzięki czemu do grona naszych klientów należą najważniejsze i najbardziej wymagające przedsiębiorstwa oraz liderzy wiodących dziedzin przemysłu. Nasze urządzenia gwarantują niezawodną transmisję danych w niezwykle trudnych warunkach transportu kolejowego i morskiego. Na ich bezawaryjności oparte są układy sterujące różnymi procesami w energetyce, gazownictwie i górnictwie. Zaś dzięki swojej funkcjonalności, stanowią szkielet i najpewniejszą podstawę dla układów szeroko rozumianej automatyki przemysłowej.

W oparciu o własne doświadczenia, analizę doświadczeń naszych Klientów, jak i współpracę z partnerami na całym świecie, zbudowaliśmy bogatą bazę wiedzy eksperckiej, którą teraz chętnie dzielimy się z innymi podczas organizowanych szkoleń w ramach cyklu Akademia Tekniska. Dzięki temu jesteśmy dziś w ścisłej czołówce dostawców urządzeń służących do transmisji danych w standardzie przemysłowym. Gotowi na każde wyzwanie, wspieramy aktywnie naszych Klientów, oferując im doskonałe rozwiązania i stabilną współpracę.

Firma Tekniska Polska Sp. z o.o. jest właścicielem następujących serwisów internetowych:

www.westermo.pl     www.conelpolska.pl     www.cybertek.com.pl

Społeczna odpowiedzialność biznesu:

W Tekniska Polska podzielamy pogląd o wspieraniu słabszych.

Model społecznej odpowiedzialności biznesu  oparty o CSR (od ang. corporate social responsibility) jest nam bliski i wpisuje się w działania osobiste pracowników jak i strategię spółki, w której w szczególności cenimy ochronę zasobów naturalnych oraz transparentną politykę bazującą na etyce biznesu. W naszej firmie nie mobbingujemy, pracownicy są współpracownikami, bo cenimy ludzi, ich wkład w firmę, bo to ludzie tworzą Tekniska.

Jak wspieramy? Nie robimy tego dla poklasku czy nagród, wspieramy mądrze, tych których zauważamy i którzy się do nas zwracają. Działamy w tym obszarze na wielu poziomach:

  • Umożliwiamy odbywanie stażów w naszej firmie, gdyż tylko edukacja daje realne efekty na przyszłość. Dzieląc się wiedzą, dzielimy się przyszłością, którą razem tu tworzymy.
  • Wspieramy Politechnikę Śląską, będąc czynnym uczestnikiem dialogu o edukacji technicznej w tej uczelni.
  • 3 lata z rzędu wspieraliśmy studencki projekt samochodu elektrycznego Silesia Greenpower.
  • Wspieramy rodziny w sytuacjach życiowych.
  • Uczestniczymy w projekcie Szlachetnej Paczki i fundujemy paszporty przyszłości dla zdolnych dzieci.
  • Wspieramy poczynania Fundacji „Się pomaga”.
  • Zbieramy nakrętki PET przykładając swoją pomocną dłoń do cyklicznej wymiany wózków inwalidzkich i rehabilitacji dla podopiecznych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Gliwicach przy ulicy Mikołaja Kopernika 63.

Jeśli działania Tekniska i wspieranie kogokolwiek pomaga, spełniamy swój odpowiedzialny cel jako uczestnik życia nie tylko biznesowego, ale i społecznego.

Bo pomaganie to wychodzenie ze sfery własnego komfortu.

Z pozdrowieniami, Ludzie Tekniska.

Produkty Rozwiązania Usługi