AKADEMIA TEKNISKA

Postaw na Siebie!

Weź udział w szkoleniach autoryzowanych lub wybierz bardzo atrakcyjne szkolenia przekrojowe z dziedziny szeroko pojmowanej przemysłowej transmisji danych i  cyberbezpieczeństwa. Bądź liderem – zawsze o krok przed konkurencją!

Czytaj więcej

Akademia Tekniska

Skorzystaj z formularza kontaktowego i wybierz najlepsze dla siebie szkolenie z dziedziny przemysłowej transmisji danych w systemach kolejowych onboard lub trackside oraz innych systemach stosowanych w branży trasportu lądowego, powietrznego lub morskiego

  TEMATY SZKOLEŃ:

  Wysokowydajne sieci corowe dla rozległych instalacji przemysłowych z wykorzystaniem technologii MPLS. Aspekty niezawodnościowe, skalowalność, wielkość dostępnych interfejsów przy utrzymaniu tego samego, jednolitego systemu zarządzania i monitorowania.
  Niezawodne i uniwersalne rozwiązania sieciowe dla systemów mobilnych. Kompleksowe rozwiązania przewodowe i bezprzewodowe dla pojazdów szynowych i transportu kołowego. Zagadnienia optymalizacyjne.
  Narzędzia wspierające efektywne zarządzanie i monitoring sieci przemysłowych: TXCare, WeConfig, WeConnect, R-SEE-NET, SMARTCLUSTER, SmartWorxHub, Colibri Network Manager.

   

  W poniższym formularzu mogą Państwo określić swoje potrzeby szkoleniowe z zakresu transmisji danych w systemach automatyki przemysłowej, sterowania i kontroli procesów.

   TEMATY SZKOLEŃ:

   Rozwiązanie radiowe w przemyśle.
   Ochrona pasywna i aktywna - przykłady praktyczne.
   Projektowanie sieci przemysłowych OT.

   Nasi specjaliści z dziedziny bezprzewodowej transmisji danych chętnie pomogą Państwu zrealizować szkolenia z zakresu wykorzystania w przemysłowych systemów WiFi, GSM, LTE oraz radiowych w pasmach licencjonowanych i nielicenjonowanych.

    TEMATY SZKOLEŃ:

    Bezprzewodowa łączność sieciowa – wykorzystanie sieci bezprzewodowej do teletransmisji danych.
    Aspekt bezpieczeństwa w zdalnym dostępie. Funkcjonalność wykorzystania tunelowania w ujęciu cyberbezpieczeństwa.
    Router i nie tylko !!! - rozszerzenie funkcjonalności, kastomizacja.

    Cyberbezpieczeństwo sieci przemysłowych to relatywnie nowa ale jednocześnie bardzo obszerna dziedzina wiedzy. Korzystając z poniższego formualrza mogą państwo określić jakie wiadomości z dziecdziny cyberpieczeństwa chcieliby Państwo zglębić wymiarze zarówno teoretycznym jak i praktycznym.

     TEMATY SZKOLEŃ:

     Zagrożenia, wektory, rodzaje i skutki ataków na infrastrukturę krytyczną.
     3XCYBER (zagrożenie, ochrona sieci przemysłowych, wdrożenia).
     Monitorowanie sieci przemysłowych jako klucz do zabezpieczenia ciągłości produktów.